• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ село бела штала апстрактна цветна ливада природна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од студиото Тава
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ село бела штала апстрактна цветна ливада природна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност,

DEN 319.52

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : градење; Надвор; Природа; Куќа; Сликарство; Село; Рурален. Дизајн од Tava Studios.

Им се допаѓа и на купувачите..