• Ново
Студената индустрија Кроу ја искриви рустикалната сина врата што виси клуч за сликарство, завиткана од платно, печатена wallидна уметност, дизајн од Алан Вестон
zoom_in

Студената индустрија Кроу ја искриви рустикалната сина врата што виси клуч за сликарство, завиткана од платно, печатена wallидна

DEN 328.32

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Птица; Животно; Врана; Црна боја; Агелај ;. Дизајн од Алан Вестон.

Им се допаѓа и на купувачите..