• Ново
Дизајн за сликање на парчиња за парчиња фабрики „Ступел индустрии“ од asonејсон Тако, 20 48
zoom_in

Дизајн за сликање на парчиња за парчиња фабрики „Ступел индустрии“ од asonејсон Тако, 20 48

DEN 1119.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од asonејсон Тако.

Им се допаѓа и на купувачите..