• Ново
Студената индустрија рибарска облека кафеава риболов столб за риболов столбни плочки за печатење на wallидни уметности, 36х48, 36х48
zoom_in

Студената индустрија рибарска облека кафеава риболов столб за риболов столбни плочки за печатење на wallидни уметности, 36х48,

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : елек; Облека; Капа; Цицач; Животно; Рибар, мамка, риболов столб. Дизајн од Камдон Креајции.

Им се допаѓа и на купувачите..