• Ново
Спијте цел ден, танцувајте цела ноќ сликајќи печатете на завиткано платно
zoom_in

Спијте цел ден, танцувајте цела ноќ сликајќи печатете на завиткано платно

DEN 1055.84

Износ
check Во продавницата.

Овој сон цел ден, танцување цела ноќ сликарство печатење на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално е рачно истегната, галерија завиткана во одржливо дрво што не се воеше, пристигнува подготвено за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Спијте цел ден, танцувајте цела ноќ сликајќи печатете на завиткано платно.

Им се допаѓа и на купувачите..