• Ново
Метеж Сенка Тешко Мамка Наведуваш
zoom_in

Метеж Сенка Тешко Мамка Наведуваш

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа шуплива мамка за тело слична на животот генерира огромно прскање и бучава што поканува на басот за хранење на површината и Северната Штука. Со својот реален профил и внимание на деталите, оваа мамка реплицира малолетничка Нијанса со извонредна точност. Прилагодената дополнителна остра двојна кука со широк јаз е дизајнирана специјално за да ги максимизира приклучоците. Сечилото што се врти наназад е прилагодено дизајнирано да генерира моќно прскање, широка патека со меурчиња и длабоко продорен ?блупинг? звук што ќе ги повика рибите од далечина.Спецификации : - Должина : 2 1/2 " - Стил : Пловечки-Длабочина : Топвотер-Тежина : 1/2 мл - Боја : Сребрена Снегулка - Количина : Пакет од 1 Метеж Сенка Тешко Мамка Наведуваш.

Им се допаѓа и на купувачите..