• Ново
Делта Справи Лигњи Хучи, 4.5
zoom_in

Делта Справи Лигњи Хучи, 4.5

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во риболовот онака како што треба да се направи со оваа пластична зелена лигња. Докажано е дека фаќате многу риби, не треба да бидете фатени без овие во вашата кутија за справување. Делта Справи Со Лигњи, 4.5" : 1 лигњи по пакет. Одлично за риболов. Изгледа како вистинска работа.

Им се допаѓа и на купувачите..