• Ново
LiveTarget Мами Жаба Тело Шупливи Тело Попер Мамка
zoom_in

LiveTarget Мами Жаба Тело Шупливи Тело Попер Мамка

DEN 1919.84

Износ
check Во продавницата.

Лично дизајниран како производ"Серија На Потписи" од Live Target Pro Риболовец И ТВ личност Скот Мартин, Шупливиот Попер Од Жаби за Тело наскоро ќе стане омилен кај искусниот врвен риболовец на вода. Тесниот профил и лицето со чаши ја прават оваа мамка лесна за прошетка низ површината, создавајќи примамлив звук и уникатно прскање. Екстра силната фуражна кука и мекото склопувачко тело обезбедуваат брза пенетрација и цврсти приклучоци за куки. Спецификации : - Тип На Вода : Слатководна Големина : 2 1/2 " - Стил : Пловечки-Длабочина : Површина-Тежина : 1/2 мл - Боја : Ѓ;Оро Зелена/Жолта Жива Цел Мами Жаба Тело Шупливи Тело Попер мамка.

Им се допаѓа и на купувачите..