• Ново
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво
zoom_in

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, црна и сива : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна и сива боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Машинско миење и суво.

Им се допаѓа и на купувачите..