• Ново
Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia
zoom_in

Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia

DEN 335.84

Износ
check Во продавницата.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во фуксија, вар зелена и бела боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Машинско миење и суво.

Им се допаѓа и на купувачите..