• Ново
Носбеи Пица Ќебе За Момчиња Девојки, Симпатична Пица Деца Фрли Ќебе Подарок За Дете, Меки Пријатни Меки Лесни Ќебиња За Софа Кревет Канцеларија
zoom_in

Носбеи Пица Ќебе За Момчиња Девојки, Симпатична Пица Деца Фрли Ќебе Подарок За Дете, Меки Пријатни Меки Лесни Ќебиња За Софа

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Опис На Производот . Бренд : Носбеи. Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина. Големина : 30х40 инчи (75х 100см). 40 х 50 инчи (100х130см). 50 х 60 инчи (130х150см). 60 х 80 инчи (150х200см). Карактеристики : Мек, Мазен, Сјај, Топол, Пренослив. Функција : Софа Покритие, Софа Ќебе, Бебе Деца Ќебе, Колено Ќебе, Миленичиња Ќебе. Применлива Сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима(Цела Сезона). Употреба : Кревет, Софа, Автомобил, Сиеста, Хотел, Болница, Авион, Пикник, Патување. Метод на перење : Рачно перење / Машинско Перење може да биде. Мора да се измие одделно кога ќе се постави заедно со различни бои. Нормална температура перење, неутрален детергент, не може белило, не пеглање. Топли Совети : ве Молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа може да биде 2-5 СМ различни. се надевам дека ќе може да се разбере Производство серија е различна, ако имаат мала разлика, ве молиме да се разбере. МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН-Фланелното Ќебе Е Изработено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, Нуди Нежно Меко И Топло Удобно Чувство. Мек Е За Допир, Лесен За Нега, Свиленкаст и Лесен. Тој е Отпорен На Брчки и Избледување, Не Е Премногу Густ До Тој Степен што ќе ве Прегрее. Ви Дава Совршено Избалансирана Топлина за Употреба во Сите Сезони . Повод-ќебето Носбеи може да обезбеди топлина во различни сезони што е погодно за внатрешна и надворешна употреба. Идеален за кревет, софа, дневна соба, кампување, пикник, автомобил, канцеларија или traveling.It ќе биде применливо за сите ваши животни стилови. ЛЕСНО ЗА НЕГА-за да го одржите ќебето во одлична состојба, препорачуваме машинско перење на нежен циклус со ладна вода и сушење на ниска температура. Нашите ќебиња се дизајнирани да се држат добро дури и по неколку машински перења и убаво да се исушат, одржувајќи ја нивната мекост и форма со текот на времето. МУЛТИ-СЦЕНА УПОТРЕБА : Падот ќебиња и фрла супер мека и лесна, издржлива и може да се преклопи компактно. Персонализирани и интересни модели се погодни за кревет, софа, кампување, ладно кино или патување! Како подарок за блиски луѓе, може да донесе совршено искуство за вашето семејство и пријатели.

Им се допаѓа и на купувачите..