• Ново
Сафавиех Златен Ноар Апстракт Фау Крзно Фрли
zoom_in

Сафавиех Златен Ноар Апстракт Фау Крзно Фрли

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција Перници од вештачко Крзно Егзотично, луксузно и тотално неодоливо, Фрлањето Златен Ноар е заводливо за окото и така, толку задоволувачко на допир. Завесете преку каучот за рустикално-елегантен акцент или гушкајте се одблиску за да ја почувствувате топлината и удобноста на неговите кадифени, течни текстури. Кафеавите и шампањските тонови го прават лесен избор за уживање во домашниот додаток. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена. Големина : 50 во. Х 60 во. Сува Чиста. 100% Акрилик. Заден Капак : Поли-Велур.

Им се допаѓа и на купувачите..