• Ново
Артишок Зелен Двоен Дијамант Фрли
zoom_in

Артишок Зелен Двоен Дијамант Фрли

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. 100 проценти фрлање памук мери 50 х 60 инчи завршени со раб од 2,5 инчи. Класичен геометриски изглед со модерен пресврт. Декоративниот раб ја прави совршената завршница и нема да се разоткрие во миењето. Ова фрлање има многу шик и трендовски изглед, фрлање преку кауч, стол отомански или кревет за да додадете прскање боја и да обезбедите топлина во студена ноќ.

Им се допаѓа и на купувачите..