• Ново
Маица за девојчиња за девојчиња Кокомелон Бебе и дете, големини 12м-5Т
zoom_in

Маица за девојчиња за девојчиња Кокомелон Бебе и дете, големини 12м-5Т

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Beе пее заедно во симпатичен стил со оваа симпатична маица со кокомелон! Одликувајќи се со нејзините омилени ликови, оваа мета е направена во мека ткаенина за долготрајна забава и удобност! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Treasure Studios Inc. Сите права се задржани . Кокомелон маица за девојчиња за бебиња и мали деца.

Им се допаѓа и на купувачите..