• Ново
Модул за вклопување во ставка
zoom_in

Модул за вклопување во ставка

DEN 1344.00

Износ
check Во продавницата.

AC Delco Actuator за заклучување на вратите е дизајниран да ги исполни сите високи стандарди поставени од индустријата. Познат е по своите квалитетни перформанси и сигурност и обезбедува долг живот за одржување. Оваа единица се става преку различни тестови под екстремни и необични услови за да се обезбеди висок квалитет и сигурност.

Им се допаѓа и на купувачите..