• Ново
Замена RF резервна копија на камерата компатибилна со 2015- Ford Edge обоена
zoom_in

Замена RF резервна копија на камерата компатибилна со 2015- Ford Edge обоена

DEN 5315.04

Износ
check Во продавницата.

Спецификации на производи Производ Подготовка : Директен фитрекометен употреба : ОЕ замена Продадена на еднаквост : Продадена индивидуално Конектор Тип : Wired Colored Camera : Colored Camera Тип : Вграден камерафеат : линии за далечина, агли на водоотпорност : 150 степени на броеви ОЕ Број : F2 GZ19 G490 AREPLACES PARTSLINK Број : FO196019 INETS PARTERS NOTURE NOTURESREPLACES OE Број на број : F2 GZ19 G490 AREPLACES PARTSLINK Број : FO196019 INTCHANGE PARTERS NOTE БРОЈ БРОЈ ДРУГЕРСКИ ОБ 0А, FO1960119 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничена милест, со снимање на снимање од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. : Ford2015-2018 Edge го заменува бројот на OE : F2 GZ19 G490 A. Заменува број на делови : FO1960119.

Им се допаѓа и на купувачите..