• Ново
Премиум комплетен комплет за сопирачките
zoom_in

Премиум комплетен комплет за сопирачките

DEN 3563.20

Износ
check Во продавницата.

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси. VGX Premium Комплетен комплет за сопирачки : Тивка, чиста и долготрајна изведба. Робусна полуметална формула-2025 година во согласност со владата. Ги исполнува или ги надминува барањата за перформанси на ОЕ. Вклопување : Chevrolet : Equinox (05-06) F; Понтијак : Торент (2006) F; Сатурн : Вуе (02-07) Ф.

Им се допаѓа и на купувачите..