• Ново
Регулатор на прозорецот
zoom_in

Регулатор на прозорецот

DEN 300.16

Износ
check Во продавницата.

Регулаторот на прозорецот со светски извор Еден електричен прозорец без електричен мотор Светскиот извор на прозорецот за напојување вклучува регулатори на прозорци и склопови на моторни регулатори кои се конкурентни цени против единиците за повторно воспоставување на производството и не бараат основна трговија. Сите регулатори на WSO прозорците и собранијата на регулаторот-мотор доаѓаат комплетни и подготвени за лесна инсталација. Квалитетот на ОЕ значи зголемена доверба на инсталерот со помалку враќања. Покриеноста вклучува европски и азиски патнички автомобили и лесни камиони. Карактеристики и придобивки : Супериорни, сигурни перформанси во споредба со конкурентските производи идентични со ОЕ за поедноставена инсталација и немаат трајни градежни работи, вклучувајќи мотори со долг живот, брзини, кабли и конектори за оригинална опрема за фабрика за случаи, без дополнителни чекори за време на одземање на возилото специфично вклопување и функција Произведено во ISO овластени објекти WSO регулатор на прозорецот.

Им се допаѓа и на купувачите..