• Ново
Линум Дома Текстил Моника 2-Парчиња Текстура Вез Турски Памук Украсени Рака Пешкир Во Собата, 16 30
zoom_in

Линум Дома Текстил Моника 2-Парчиња Текстура Вез Турски Памук Украсени Рака Пешкир Во Собата, 16 30

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Крпи Украсена Со Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен на остра бела граница. Овие меки и луксузни крпи и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. 100% Премиум Турски Памук. Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи.

Им се допаѓа и на купувачите..