• Ново
Наследство Манор Авока Крпа За Капење Поставена Во Лимонада
zoom_in

Наследство Манор Авока Крпа За Капење Поставена Во Лимонада

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Авока крпи се направени со нови и иновативни аеро откачи технологија што резултира со возвишена, полесни, помеки, и повеќе абсорбента крпа. Уникатно ткаениот ансамбл со цврста боја има многу фино ребресто доби. Декоративна и функционална, оваа крпа е одличен додаток за секоја бања во вашиот дом. Комплетот од 6 Парчиња вклучува 2 крпи за капење (30 х 54 инчи), 2 крпи за раце (16 х 28 инчи) и 2 крпи за перење (12 х 12 инчи). 100% памук. Машинско перење и сушење. 650 ГСМ. Барате комплет за крпи што е и декоративен и функционален? Не гледајте подалеку од Наследството Манор Авока 6 Парче Крпа За Капење Поставена во лимонада. Овие крпи се направени со нова и иновативна технологија за аеро вртење, што резултира со повозвишена, полесна, помека и впивачка крпа. Уникатно ткаениот ансамбл со цврста боја има многу фино ребресто доби. Комплетот од 6 Парчиња вклучува 2 крпи за капење (30 х 54 инчи), 2 крпи за раце (16 х 28 инчи) и 2 крпи за перење (12 х 12 инчи). 100% памук. Машинско перење и сушење. 650 ГСМ.

Им се допаѓа и на купувачите..