• Ново
Линум Домашен Текстил Алиса Украсен Комплет За Крпи
zoom_in

Линум Домашен Текстил Алиса Украсен Комплет За Крпи

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Разубавувањето на флер-де-лис му дава На Домашниот Текстил Линум Алиса 3 Парчиња Украсена Крпа Поставете кралски допир. Овој комплет, кој вклучува крпа за капење, крпа за раце и крпа за перење, е направен од врвен турски памук. Овој материјал е познат по својата апсорпција и својства за брзо сушење. Информации за големината : Крпа ЗА Перење : 13l x 13w во.Рачна крпа : 16l x 30w во.Крпа за капење : 27л х 54В во. Комплетот од 3 парчиња вклучува крпа за перење, крпа за раце и крпа за капење. Направено од 100% премиум турски памук. Изберете од достапни бои. Абсорбента и брзо сушење. Украсени ВО САД. Машина за перење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..