• Ново
Линум Дома Текстил Турски Памук Маргаритка Украсени Пешкир Во Собата
zoom_in

Линум Дома Текстил Турски Памук Маргаритка Украсени Пешкир Во Собата

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата На Крпи Украсена Со Маргаритка содржи свеж букет извезен на текстура гингам проверете ја границата со крпа. Овие меки и луксузни крпи се направени од 100% врвен турски Памук и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. 100% Премиум Турски Памук. Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи. Машинско перење ладно, Без белило, суво или суво чистење. Комплетот вклучува 1 крпа за капење (27" х 54") / 1 крпа за раце (16" х 30") / 1 крпа за перење (13" х 13"). Произведено Во Турција. Гордо Украсени ВО САД.

Им се допаѓа и на купувачите..