• Ново
Балтички Лен Традиционален Памучен Комплет За Крпи За Капење, Црвен
zoom_in

Балтички Лен Традиционален Памучен Комплет За Крпи За Капење, Црвен

DEN 1087.84

Износ
check Во продавницата.

Осветлете Ја Секоја Бања во Вашиот Дом, Дом, Па Дури И Туѓ Дом со Комплетот Памучни Крпи Од 24 Парчиња. Секој Туш И Бања Станува Уживање Задоволство Кога Ќе Излезете И Ќе Се Завиткате Во Овие Крпи. 100% Памук Е Толку Мек На Допир, Екстра Цврст И Абсорбента. Комплетот Ги Вклучува Сите Компоненти Со Клучна Големина И За Модата И За Корисноста : 4 Крпи За Капење, 4 Крпи За Раце, 4 Врвови На Прстите И 12 Крпи За Перење. Облечете Ја Вашата Бања И Другите Простории Во Вашиот Дом Со Овие Висококвалитетни Крпи Направени Од Супер Мек И Абсорбента 100% Комплет Памучни Крпи Е Достапен Во Низа Бои За Да Одговара На Вашиот Декор Во Бањата Никогаш Не Останувајте Без Крпи Кога Ви Се Потребни Машина За Перење За Лесно Чистење На Денот На Перење Чист Памучен Материјал За Брзо Сушење По Миење На Машината За Капење Или Туширање И Сушење На Сушење. 100 Проценти Памук. Комплет Од 24 Парчиња-4 бањи, 4 раце, 4 врвови на прстите, 12 крпи за перење. Одлични Модни Бои, Меки И Абсорбента.

Им се допаѓа и на купувачите..