• Ново
Женска Летна Лежерна Облека На Гвијеопда Широки Кошули И Шорцеви Со Копчиња Надолу
zoom_in

Женска Летна Лежерна Облека На Гвијеопда Широки Кошули И Шорцеви Со Копчиња Надолу

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : . Погоден за пролет, лето и aut. Се препорачува рачно/Машинско перење. Ладна вода/висат сува.т. ве Молиме проверете ја табелата со големини како подолу пред да нарачате. Големина(см) Ttttttttttt TTT T Tshirt Должина : t79/85t Bust : t98tsleve : t30tsholder : t51пресврт : t64t колк : t109 Tshors Должина : t33. Должина на маица : t80/86t Bust : t102tsleve : t30, 5tsholder : t53пресврт : t68t колк : t113 Tshors Должина : t33.8. L Tshirt Должина : t81, 5/87, 5t Bust : t108tsleve : t31, 2tsholder : t56пресврт : t74t колк : t119 Tshors Должина : t34.8. XL Tshirt Должина : t83/89t Bust : t114tsleve : t31, 9tsholder : t59пресврт : t80t колк : t125 Tshors Должина : t35.8. Големина(инчи) Tttttttttt TTTTshirt Должина : t31, 1/33, 46t Bust : t38, 58tsleve : t11, 81tsholder : t20, 08пресврт : t25, 20t колк : t42, 91 Tshors Должина : т12. 99. М Должина на кошулата : т31, 5/33, 86тбуст : т40, 16 тслев : т12, 01 тшулдер : т20, 87 пресврт : т26, 77 Т колк : т44, 49 Должина на шорцеви : т13, 31 . L Tshirt Должина : t32, 09/34, 45t Bust : t42, 52 tsleve : t12, 28 tsholder : t22, 05 пресврт : t29, 13 t колк : t46, 85 Tshors Должина : t13, 70 . XL Tshirt Должина : t32, 68/35, 04t Bust : t44, 88 tsleve : t12, 56 tsholder : t23, 23 пресврт : t31, 50 t колк : t49, 21 Tshorts Должина : t14, 09 . Спецификација : . Материјал : 100% Памук. Боја : Мулти-боја. Тип : Повик. Применлив пол : Женски. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Кошула . 1 Х Шорцеви. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Нашите дводелни комплети се направени од 100% памук. Дише и пријателски за кожата. Мека и лесна ткаенина ви обезбедува крајна удобност. Карактеристика : салони за жени : Лабаво вклопување, цврста боја. Кошула : краток ракав, јака за ревер, затворање на копчињата. Шорцеви : затворање На Врвка, висок струк, широка нога. Дизајн : Едноставен стил и светла боја го прават ова лето дводелен комплет секојдневен, но стилски, помага да го покажете вашиот шарм и прави да изгледате поенергично. Подарок : Одлично Оди со патики, сандали, високи потпетици, лента за глава и сл. Кошулата и шорцевите жените е одличен подарок за Роденден или Денот на Вљубените. Прилика : женски дводелни облеки, погодни за секојдневно носење, ноќно излегување, дом, канцеларија, плажа, одмор, шопинг, забава, клуб, музички фестивал, улица итн.

Им се допаѓа и на купувачите..