• Ново
Тавоп Женски Вафли Цврст У-Врат Долг Ракав Кратки Европски И Американски Модни Секојдневни Шорцеви Поставени Блузи И Кошули Со Кружен Врат Со Долги Ракави Комплет?
zoom_in

Тавоп Женски Вафли Цврст У-Врат Долг Ракав Кратки Европски И Американски Модни Секојдневни Шорцеви Поставени Блузи И Кошули

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Женските шорцеви, модерен дизајн, секси и шармантен, висококвалитетен, 100% сосема нов, извонредна изработка, уникатен стил, ве прават попривлечни. Тавоп Женски Вафли Со Цврст У-Врат Со Долг Ракав Кратки Европски И Американски Модни Секојдневни Шорцеви Поставени Блузи И Кошули Со Кружен Врат Со Долги Ракави Комплети Женски Карго Шорцеви Лилјани. Големина Табела : Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31.50" Рамо : 35см/13.78" Ракав : 64см/25.20" Половината : 64см/25.20" Колк : 94см/37.01" Горна Должина : 39см/15.35" Должина На Панталони : 33см/12.99" Големина : СРЕДНИ САД : 6 велика Британија : 10 Еу : 36 БИСТА : 84СМ/33.07" рамо : 36см/14.17" ракав : 65см/25.59" половината : 68см/26.77" колк : 98см/38.58" горна должина : 40см/15.75" должина на панталони : 34см/13.39" големина : големи сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 88см/34,65" РАМО : 37см/14,57" ракав : 66см/25,98" половината : 72см/28,35" колк : 102см/40,16" горна должина : 41см/16,14" должина на панталони : 35см/13,78" големина : х-Голем Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 92см/36.22" Рамо : 38СМ/14.96" ракав : 67см/26.38" половината : 76см/29.92" колк : 106см/41.73" горна должина : 42см/16.54" должина на панталони : 36см/14.17" големина : хх-големи сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 96см/37.80" рамо : 39см/15.35" РАКАВ : 68см/26.77" половината : 80см/31.50" колк : 110см/43.31" горна должина : 43см/16.93" должина на панталони : 37см/14.57" . Спецификации : Бои : Бело : 10материјал : 48%Полиестер, 38%Вискоза, 11%Памук,3%Spandex1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Сите Прилик : Секојдневен, Забавен, Дневен Дебелина : Стандардно како да се мие : Миење Раце.

Им се допаѓа и на купувачите..