• Ново
иопко Дуксери За Жени Жени Плус Големина Цврст Дуксер Со Долги Ракави Врвови На Пуловер Со Качулка Кошула Женски Врвови
zoom_in

иопко Дуксери За Жени Жени Плус Големина Цврст Дуксер Со Долги Ракави Врвови На Пуловер Со Качулка Кошула Женски Врвови

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД : 4 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 = = ЕУ : 34 = = Биста : 88 CM/34.6 "= = Ракав : 53 CM/20.9 " = = Должина : 63 CM/24.8". Големина : М = = САД : 6 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 = = ЕУ : 36 = = Биста : 94СМ/37.0 "= = Ракав : 54СМ/21.3 " = = Должина : 64СМ/25.2". Големина : L = = САД : 8 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 = = ЕУ : 38 = = Биста : 100 CM/39.4 "= = Ракав : 55 CM/21.7 " = = Должина : 65 CM/25.6". Големина : XL = = САД : 10 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 = = ЕУ : 40 = = Биста : 106cm/41.7 "= = Ракав : 56 CM/22.1 " = = Должина : 66 CM/26.0". Големина : 2 XL = = САД : 12 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 = = ЕУ : 42 = = Биста : 112cm/44.1 "= = Ракав : 57 CM/22.5 " = = Должина : 67 CM/26.4". Големина : 3 XL = = САД : 14 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 = = ЕУ : 44 = = Биста : 118cm/46.5 "= = Ракав : 58 CM/22.9 " = = Должина : 68 CM/26.8". Големина : 4 XL = = САД : 16 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 = = ЕУ : 46 = = Биста : 124cm/48.8 "= = Ракав : 59 CM/23.3 " = = Должина : 69 CM/27.2". Големина : 5 XL = = САД : 18 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 = = ЕУ : 48 = = Биста : 130cm/51.2 "= = = Ракав : 60 CM/23.7 "= = Должина : 70 CM/27.6 " Жени Плус Големина Цврст Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Врвови Карактеристики На Кошулата : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : Сезона : Пролет, Fall. Пол : Жени Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен,Сексислав должина : Долги Ракави Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Врвови. кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..