• Ново
Кали_стор Графички Дуксер Женски Дуксери Со Качулка Дуксери Со Долги Ракави Обични Врвки За Влечење Со Џебови Бели, XXL
zoom_in

Кали_стор Графички Дуксер Женски Дуксери Со Качулка Дуксери Со Долги Ракави Обични Врвки За Влечење Со Џебови Бели, XXL

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Женски Плус Големина Обичен Дуксер Со Качулка Со Џебови Дуксер Со Врвки Со Долги Ракави Лабава Долга Качулка Фустанки Плус Обична Дуксерка Со Качулка Со Џебови Дуксер Со Врвки Со Долги Ракави Лабава Дуксерка. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 462гр. големина На Пакетот : 35х30х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) ● Висококвалитетна Ткаенина Е Изработена Од висококвалитетен материјал, мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допир и носење, прекрасна еластична, прави да се чувствувате добро. ●Повеќе колокации + Спарување со јакна, палто, врв, Секојдневни модни панталони, фармерки, хеланки, високи потпетици или други Секојдневни модни чевли за да ја покажете вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со накит и ѓердан за шик изглед. ●Соодветна Пригода Тоа е одлично за секојдневно, одмор, патување, забава, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено. Исто така, може да биде подарок за пријателите, семејствата, колегите, Денот на Мајката, денот на вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките или за кој било што се грижите.

Им се допаѓа и на купувачите..