• Ново
Женски Дуксери Со Качулка Печатење Со Букви Со Долги Ракави Со Џеб Обичен Пуловер
zoom_in

Женски Дуксери Со Качулка Печатење Со Букви Со Долги Ракави Со Џеб Обичен Пуловер

DEN 520.00

Износ
check Во продавницата.

Женски Дуксери Со Качулка Печатење Со Букви Со Долги Ракави Со Џеб Обичен Пуловер Големина : С Биста : 110см/37,80" Рамо : 50см/17,72" Ракав : 62см/22,44" Должина : 68см/23,23" Големина : М Биста : 116см/39,37" Рамо : 51,5 см/18,50" Ракав : 63см/23.23" Должина : 70см/24.02" Големина : Л Биста : 122см/40.94" рамо : 53см/19.29" ракав : 64см/24.02" должина : 72см/24.80" големина : xl Биста : 128см/42.52" рамо : 54.5 см/20.08" ракав : 65см/24.80" Должина : 74см/25.59" Големина : Ххл Биста : 134см/44.09" Рамо : 56см/20.87" ракав : 66см/25.59" должина : 76см/26.38" Овој Женски дуксер е лабав, удобен и стилски, што Не Само што Може да ви Обезбеди одредена способност да го издржите студот, туку и Да ја Измените вашата фигура, тргнете Ја Вашата Убавина И Бидете Модерни Дури И Воumn И зима; Овој Дуксер Е Особено Погоден За Средношколци и студенти, замислете дека го носите овој Дуксер и станувате најсветло присуство во толпата Ученици Кои се Враќаат на училиште по празниците; овој женски дуксер може да се совпадне со вашата капа, шал, Палто, панталони, чевли итн. и е добар придружник за вашата гардероба. Дојдете и изберете го вашиот омилен женски дуксер! Повод : овој женски дуксер е погоден за училиште, дом, работа, забава, забава итн., погоден за Денот на Благодарноста, Велигден, Денот На Мајката, Денот На Вљубените, Денот На Враќањето Дома, Божиќ И други прилики, погоден за early, зима и студ рано spring.It е добар подарок за мајки, ќерки, девојки и женски соученици. Стил : овој женски дуксер прифаќа лабав, удобен стил на сечење и стил на секојдневен дизајн, погоден за обични луѓе. Материјали : овој женски дуксер е изработен од лесен, дише, удобен материјал кој ви дава основа да се спротивставите на студот на есента, зимата и раната пролет без да оставите да се чувствувате гломазно и затнато. Перење : се препорачува Нежно машинско перење во вреќа за перење или миење раце со топла вода и внимавајте да не користите белило. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Им се допаѓа и на купувачите..