• Ново
Holiday Заштеди Одмор Се Занимава loopsun Женски Зимски Дуксер Блузи, Жени Мода Повик Долг Ракав Круг Вратот Врвови Лабава Блуза Печатени Кошули
zoom_in

Holiday Заштеди Одмор Се Занимава loopsun Женски Зимски Дуксер Блузи, Жени Мода Повик Долг Ракав Круг Вратот Врвови Лабава Блуза

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабава Блуза Печатени Кошули Карактеристики : Карактеристики : Секојдневни Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : долг Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Врвна Есенска Облека Заштеди Дозвола 2022! јамки Женски Зимски Врвови За Дуксери, Жени Модни Секојдневни Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Печатени Блузи. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Совршен за секојдневни и други прилики во aut, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Им се допаѓа и на купувачите..