• Ново
Колекција Серафина Ранец За Женски Вегански Кожен Среден Дневен Ранец Од Миа К
zoom_in

Колекција Серафина Ранец За Женски Вегански Кожен Среден Дневен Ранец Од Миа К

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Мкф Колекција Серафина Ранец За Женски Вегански Кожен Среден Дневен Ранец Од Миа К. нашиот малку структуриран Ранец Серафина е носач што ќе ве однесе од вашето секојдневно патување до викенд авантури со стил. Изработен од висококвалитетна веганска кожа од камчиња и украсување со полиран златен тон, Ранецот Серафина е она што ви треба за да ги чувате сите ваши работи безбедни : со затворање со заклучување и врвка за влечење, го отвора за да открие пространа внатрешност со џеб за лизгање и џеб од ѕид со патент. Прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат лесно абење. Мини Ранецот Серафина доаѓа со стапала за стабилност. Џеб : внатрешни карактеристики еден џеб со патент и еден џеб за лизгање Мерења : 7 W x 9,5 H x 4 d. капка За Рачка : 2,5 ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа од камчиња и украсување со полиран златен тон, Ранецот Серафина е издржлив и стилски. БЕЗБЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : затворање со Заклучување и врвка за влечење чувајте ги сите ваши работи безбедни. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : Отворете ја торбата за да откриете пространа внатрешност со џеб за лизгање и џеб од ѕид со патент. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : Прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат лесно абење. СТАПАЛА за СТАБИЛНОСТ : Мини Ранецот Серафина доаѓа со стапала за стабилност.

Им се допаѓа и на купувачите..