• Ново
Колекција Чанта За Рамо На Џулиет со Соодветен Паричник Од Миа К
zoom_in

Колекција Чанта За Рамо На Џулиет со Соодветен Паричник Од Миа К

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Мкф Колекција Џулиет Рамо Чанта со Појавување На Паричник 2 парчиња Од Миа К. нашите глам структурирани Џулиет. Чантата за рамо е совршен додаток на секоја гардероба. Дефинирање на детали како. убава тока, столпчиња во златен тон и богата конструкција од веганска кожа со камчиња. оваа чанта ќе ја направи вашето омилено секојдневие од суштинско значење. Целосно наредени внатрешни работи, со пространа преграда и мултифункционални џебови за. одржување на вашиот телефон, трошоци и други основни работи организирани. Носете го на вашиот. рамо со удобен ремен за рамо или закачете ја прилагодливата лента. стилизирајте го тоа вкрстено тело. Чантата За Рамо Џулиет има рамна основа за стабилност. Чантата За Рамо Џулиет ја има нашата метална плоча За Колекција Миа К. амблем за декорација, и доаѓа со соодветен паричник.Џебови : внатрешни карактеристики. пространа преграда со два џебови за лизгање и џеб со ѕиден патент. Надворешност. се одликува со џеб со заден патент мерења : 14.5 "W x 13.5". Х х 4 " Даприлагодлив и Отстранлив ремен : . 18"-29" Рачка Капка : 13.5 "Паричник : 7.25" W x 4 "H x 1" D8 картичка слотови, паричка поштенски простор, 2 лизга џебови ПРОСТРАНА ПРЕГРАДА : нашата Глам структурирана Џулиет Торба За Рамо има пространа преграда со два џебови за лизгање и џеб за ѕиден патент, совршен за одржување на вашиот телефон, трошоци и други основни работи организирани. ПРИЛАГОДЛИВ И ОТСТРАНЛИВ РЕМЕН : прилагодливиот и отстранлив ремен ви овозможува да ја носите торбата на рамото или да ја стилизирате вкрстено тело. РАМНА ОСНОВА за СТАБИЛНОСТ : Чантата За Рамо Џулиет има рамна основа за стабилност, така што можете да бидете сигурни дека вашите предмети се безбедни. АМБЛЕМ НА МЕТАЛНА ПЛОЧА СО ПОТПИС : торбата доаѓа со нашиот амблем на Метална плоча Со потпис Миа К.За декорација. СООДВЕТЕН ПАРИЧНИК : Чантата За Рамо На Џулиет доаѓа со соодветен паричник, со 8 слотови за картички, преграда за патент за монети и два џебови за лизгање.

Им се допаѓа и на купувачите..