• Ново
Женски Врвови Женски Модни Обични Летни Кружни Вратот Кратки Ракави Денот На Независноста Печатење Блуза Виолетова XXL
zoom_in

Женски Врвови Женски Модни Обични Летни Кружни Вратот Кратки Ракави Денот На Независноста Печатење Блуза Виолетова XXL

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Дише И Е Кул И Ќе биде Одличен За Летни Бои : Бела,Морнарица,Црна,Жолта,Сива,Портокалова,Зелена,Зелена Нане,Небесно Сина,Виолетова : S/M/L/XL/XXL/Xxxls Должина На Ракавот : Кратка Шема На Ракави : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза.Материјал : Полиестер, Спандекс. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки.

Им се допаѓа и на купувачите..