• Ново
Ма&Бебе Жените Сакаат Срце Раглани Маици Обични Долги Ракави Денот На Вљубените Блузи
zoom_in

Ма&Бебе Жените Сакаат Срце Раглани Маици Обични Долги Ракави Денот На Вљубените Блузи

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : . Совршено како прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели, дури и за себе. Рачно миење со ладна вода. Не избелувајте. Висат или линија сува. Ве Молиме Внимавајте На Табелата Со Големини Како Подолу, Изберете Ја Големината Според Неа. Големина(см)ttttttt t. tt Length : t63t Bust : t96tsleve : t17, 5tsholder : t44. Мt Length : t65t Bust : t100tsleve : t18tsholder : t45. Lt Length : t67t Bust : t104tsleve : t18, 5tsholder : t46. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t24. 80 t Bust : t37. 80 tsleve : t6. 89 tsholder : t17. 32 . Mt Length : t25. 59 t Bust : t39. 37 tsleve : t7. 09 t Shoulder : t17. 72 . Lt Length : t26. 38 t Bust : t40. 94 tsleve : t7. 28 t Shoulder : t18. 11 . Спецификација : . Материјал : Памук . Бои : Црна Црвена. Пол : За Жените. Стил : Шик, Секојдневен. Соодветни сезони : Сите сезони. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Дуксер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен памук. Мека ткаенина, дише и лесна, термичка и удобна за носење. Карактеристика : затворање со повлекување, долг ракав, тркалезен врат, печатење букви, графички срце/роза, лабаво вклопување. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : стил на денот На Вљубените тоа е прилично привлечно, полно со личност и виталност, правејќи да изгледате пошармантно. Натпревар : Класичната силуета го прави овој раглан блузи оди добро со јакна, фармерки, хеланки, панталони, патики или папучи. Повод : шик пуловерот е погоден за секојдневниот живот, годишнината, забавата, состаноците, излегувањето, училиштето, канцеларијата, одморот итн.

Им се допаѓа и на купувачите..