• Ново
Женски Врвови Тркалезно Деколте Женска Блуза Секојдневни Графички Отпечатоци Маици Мода Со Кратки Ракави Сива 2XL
zoom_in

Женски Врвови Тркалезно Деколте Женска Блуза Секојдневни Графички Отпечатоци Маици Мода Со Кратки Ракави Сива 2XL

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 96см/37.80" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 10см/3.94" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 6 БИСТА : 99см/38.98" Рамо : 57см/22.44" Ракав : 11см/4.33" Должина : 68см/26.77" Големина : Л Сад : 8 БИСТА : 105см/41.34" рамо : 58см/22.83" ракав : 12см/4.72" должина : 69см/27.17" големина : xl Сад : 10 Биста : 113см/44.49" Рамо : 59см/23.23" Ракав : 13см/5.12" Должина : 70см/27.56" Големина : Xxl Сад : 12 Биста : 121cm/47.64" Рамо : 60cm/23.62" Ракав : 14cm/5.51" Должина : 71cm/27.95" Летни ВРВОВИ за жени. Полиестерски Материјал,Дизајн На Тркалезно Деколте Со Кратки Ракави. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Им се допаѓа и на купувачите..