• Ново
Дозвола Женски Лето Блузи V - Вратот Печатени Блуза Денот На Независноста Жените Блузи Краток Ракав Мода, Сина, XXXL
zoom_in

Дозвола Женски Лето Блузи V - Вратот Печатени Блуза Денот На Независноста Жените Блузи Краток Ракав Мода, Сина, XXXL

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врвови. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 20см/7,87" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 21см/8,27" Должина : 71см/27.95" Големина : L Биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 22cm/8.66" должина : 72cm/28.35" големина : xl Биста : 120cm/47.24" рамо : 50cm/19.69" ракав : 23cm/9.06" должина : 73cm/28.74" големина : xxl биста : 126cm/49.61" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 74cm/29.13" големина : xxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl Биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl Биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 27cm/10.63" должина : 77cm/30.31" ● Блузи За Женски Облечен Секојдневен Материјал● : овој основен врв од туники е изработен од 95% полиестер,5% спандекс. Тој е многу мек, удобен, растеглив, со мала тежина, но не се гледа. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. €Карактеристики : Плус Големина Денот На Независноста Печатени Пилинг Работни Униформа Блузи За Жени Крстот V-Вратот Краток Ракав Забава Маици Работна Облека Маица Со Џебови. ①Совпаѓање● Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. ①Прилика : Овие слатки и елегантни летни маици се погодни за повеќето прилики. На пример, канцеларија, дом, забава, патување, одмор, дружење, шопинг, фотографија. Мода и никогаш надвор од мода. Тип на блузи : Женски Летни Врвови 2023 ; Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски; Женски Врвови; Врвови Со Плус Големина; Женски Блузи Облечени.

Им се допаѓа и на купувачите..