• Ново
Булдог хардвер магнетна врата улов, кафеава, пакет
zoom_in

Булдог хардвер магнетна врата улов, кафеава, пакет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Магнетниот улов на хардверот Булдог е совршен за инсталирање на ормани, суети и врати од шкаф или каде било што ви треба за да ја задржите лесната врата затворена. Без разлика дали треба да ја задржите вратата на кујната, затворена, запрете ги ролетни за прозорци од тресење на ветрот или безбедно затворено отворање на отворите за суета на бањата, во форма на кабинет на булдог, ќе одговараат на вашите потреби. Магнет ги држи вратите затворени со приложување на штрајкот, така што кога бравата ќе кликне на своето место, вратата се држи безбедно затворена. Овие работат одлично во кујни, бањи, канцеларии, гаражи, работилници или кој било простор за живеење. Булдог хардверски магнетски улов на врата, кафеава, 1 пакет употреба за да ги задржи вратите на кабинетот безбедно затворен. Долгите дупки за монтирање на уловот овозможуваат лесно прилагодување. Кафеава завршница. Пластична и челична конструкција. Пакетот вклучува магнетски улов со штрајчка плоча. Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација. Заедничка употреба : Врати на кујнските кабинети, суети, книги, врати за забавен центар.

Им се допаѓа и на купувачите..