• Ново
Чекајќи петок јуниори графички кратки ракави со кратки ракави
zoom_in

Чекајќи петок јуниори графички кратки ракави со кратки ракави

DEN 217.44

Износ
check Во продавницата.

Чекајќи петок! Кој не ги сака викендите! Соберете ја оваа графичка графичка боја за кратки ракави и додадете ја за вашата гардероба за викенд. 60% памук / 40% полиестер - машинско миење; Графички мета; Мала тежина; Краток ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..