• Ново
Ступела направете бранови како океанот бебе апстрактна пејзажна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност
zoom_in

Ступела направете бранови како океанот бебе апстрактна пејзажна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 911.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : вода, море, океан, плажа, фраза, направете направи Бранови како океанското бебе. Дизајн од Флора Кута.

Им се допаѓа и на купувачите..