• Ново
Адресар: Голем Печатење Адресар-8. Над 300+ За Рекордна Адреса, Име, Мобилен, Роденден, Социјални Медиуми
zoom_in

Адресар: Голем Печатење Адресар-8. Над 300+ За Рекордна Адреса, Име, Мобилен, Роденден, Социјални Медиуми

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Овие Адресари се совршена книга во која се снимаат адреси и забележителни детали. Над 300 Имиња Конечно! Овој адресар во полесна за употреба поголема големина! Секоја страница има простор за снимање со 3 имиња по страници - Имиња - Адреса - Телефон/Е - Пошта - Е - Пошта - Социјални Медиуми - Роденден Адресар Големи Детали За Внатрешни Работи За Печатење - 4 Страници За секоја буква - Големо Печатење (8, 5х11 инчи) - Азбучно - над 300 детали за контакт за снимање - Печатени на висок квалитет #60 фунти хартиена внатрешна залиха-108 страници Адресар Големи Детали За Капакот За Печатење-Премиум Мат мек (Софтбек) Ви Благодариме Што Го Погледнавте Ова адресар овие адресар е совршена книга Во Која За Снимање На Адреси И Значајни Детали. Над 300 Имиња Конечно! Овој адресар во полесна за употреба поголема големина! Секоја страница има простор за снимање со 3 имиња по страници-Имиња-Адреса-Телефон/Е-Пошта-Е-Пошта-Социјални Медиуми - Роденден Адресар Големи Детали За Внатрешни Работи За Печатење-4 Страници За секоја буква-Големо Печатење (8, 5х11 инчи) - Азбучно - над 300 детали за контакт за снимање-Печатени на висок квалитет #60 фунти хартиена внатрешна залиха-108 страници Адресар Големи Детали За Капакот За Печатење-Премиум Мат мек (Софтбек) Ви Благодариме Што Го Погледнавте Ова адресар.

Им се допаѓа и на купувачите..