• Ново
Хајди Замени Лична Меморија Планер, Златна Фолија Лента
zoom_in

Хајди Замени Лична Меморија Планер, Златна Фолија Лента

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Бидете организирани и останете на врвот на значајните настани Со Овој Планер За Лична Меморија За Размена На Хајди со Лента Од Златна Фолија. Има доволно простор за снимање на многу настани. Овој личен планер содржи албум од вештачка кожа, месечни разделувачи на јазичиња, 12 џебни страници и 122 вкупни листови. Користете го за да запишете клучни состаноци и да чувате белешки за да ги добиете на дофат на раката. Хајди Замени Личен Планер За Меморија, Златна Лента Од Фолија : 8 "Л х 5-3/4" В х 1-3/4 " Ч албум од вештачка кожа, 12 месечни разделувачи на јазичиња, 12 џебни страници и 122 вкупни страници. Планерот за меморија За Размена на хајди е идеален за одржување организирано. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Немојте да џвакате или да џвакате. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..