• Ново
Карпе Дием Вера Вметнува Планер
zoom_in

Карпе Дием Вера Вметнува Планер

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Едноставни Приказни-Карпе Дием Вера Планер Вметнува А5. Ова се совршен додаток на вашиот планер за карпи дием! Овој пакет од 9х6-1/2х1/2 инчи содржи дванаесет инспирирани влошки од списанието, дванаесет украсни влошки, дванаесет влошки за белешки, две страници на контролната табла, шест контролни табли со сечење, еден џеб за складирање, три листови налепници А5 и шест разделувачи со јазичиња. Киселина и лигнин слободен. Увезени. Карпе Дием Вера А5 Планер Вметнува.

Им се допаѓа и на купувачите..