• Ново
Купола Авто Километража Лист-1 4 1 4 Лист Големина-Сиво-Бел Лист - Сива Боја Печати-Рециклирани-Секој
zoom_in

Купола Авто Километража Лист-1 4 1 4 Лист Големина-Сиво-Бел Лист - Сива Боја Печати-Рециклирани-Секој

DEN 1129.60

Износ
check Во продавницата.

Дневникот за Автоматска Километража ви помага да следите како го користите вашиот автомобил за деловни цели. Рекорд милји, паркинг и патарини на 12 месечни форми. Дневникот содржи 32 страници, отстранливо резиме на крајот на годината, потребна изјава за даночен подготвувач и простор за основните податоци за автомобилот. Дневникот без датум може да започне во секое време и е добар за цела година. Повеќе Од Производителот Тип На Производ-Форми-Меморандум И Порака. Големина на формата-6 1/2 х 6 1/4. Број На Колони-7. Формулари По Страница - 1. Број На Влезни Линии-31. Форма Количина-32. Големина на лист-3 1/4 х 6 1/4. Главни Наслови-Personal Милји. Распоред - Една Форма На Ширење На Две Страници. Вкупен Број На Записи По Книга-372. Бои На Хартија - Бела. Печати И Владејачки Бои-Црна. Материјали За Покривање-Залиха На Картички. Покријте Бои-Сива. Пакетот Вклучува-Вклучува една книга од 32 формулари за евиденција. Пакетот вклучува-Вклучува една книга од 32 формулари за евиденција.

Им се допаѓа и на купувачите..