• Ново
- Линија 2.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк
zoom_in

- Линија 2.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Лигњите За Изгрејсонце од 2,5 инчи доаѓаат осум парчиња по пакување и вклучуваат 10 бои, ТИЕ се подобрени СО УВ ЗА да обезбедат максимална видливост под вода. Постои лажирана верзија наречена Реакција Лигњи, која се грижи за пазарот На Кокане и пастрмка. П-Линија 2.5 " Изгрејсонце Лигњи, 8pk : Супериорна сила и леаност. Се користи и од професионални и од аматерски риболовци. Овие мамки се исклучително ефикасни и направени со примамливи опции и големини на бои.

Им се допаѓа и на купувачите..