• Ново
Момчиња Зима Дете Момчиња Долги Ракави Карирани Печатени Маица Господин Блузи Облека Тинејџерски Облека Момче
zoom_in

Момчиња Зима Дете Момчиња Долги Ракави Карирани Печатени Маица Господин Блузи Облека Тинејџерски Облека Момче

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Повод : Секоја пригода. Пол : Момчиња. Тип на шема : Кариран. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина шема : . Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 35см/13,78"Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 60см/23,62" Должина : 37см/14,57"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 63см/24,80" Должина : 39см/15,35"Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 години биста : 65см/25,59" должина : 42см/16,54"големина : 120 препорачана Возраст : 3-4 години биста : 67см/26,38" должина : 44см/17,32" пакетот вклучува : 1пц Врвови. Ве молиме Дозволете Мала Разлика-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Погоден За Секоја Пригода,Тој Е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња.

Им се допаѓа и на купувачите..