• Ново
Инктастична Ловечка Стрелаштво Елен Ретро Зајдисонце Младинска Маица
zoom_in

Инктастична Ловечка Стрелаштво Елен Ретро Зајдисонце Младинска Маица

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Елен силуета на гроздобер стил зајдисонце позадина со стрела за ловец Или стрелаштво фан Inktastic Bowhunting Стрелаштво Елен Ретро Зајдисонце Дете Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Кралската S. лов Младински маица подарок со елен силуета и стрелка на ретро боја зајдисонце. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. хантер гроздобер маичка деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски hws.

Им се допаѓа и на купувачите..