• Ново
Бебе Дете Краток Ракав Мета-3-пакет
zoom_in

Бебе Дете Краток Ракав Мета-3-пакет

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Бебе Дете Краток Ракав Мета-3-пакет - Ханес две-игла врвот трим зајакнува вратот на екипажот, манжетни, и полите. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Поставете Рамно ребро-плетената јака ја одржува својата форма измијте после миење. Доаѓа во палета на детски пријатни бои. Содржина на ткаенина : 100% памук. 2Т. Бледо Розова. Големи Момчиња. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..