• Ново
Инктастичен Мозочен Хирург Доктор Шега Младинска Маица
zoom_in

Инктастичен Мозочен Хирург Доктор Шега Младинска Маица

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Смешен мозочен хирург Медицинска тематска Младинска Маица доктор подарок Облека Инктастичен Мозочен Хирург Доктор Шега Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Ретро Хедер Пинк ХС. Смешен Лекар медицинска Младинска Маица тоа вели дека всушност сум хирург на мозокот. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. лесно ноќта на вештерките костим д-р облека подарок маица деца деца дете тинејџерски облека тинејџерски hws.

Им се допаѓа и на купувачите..