• Ново
Inktastic Питсбург Пенсилванија Хоризонтот Годишно Градови Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица
zoom_in

Inktastic Питсбург Пенсилванија Хоризонтот Годишно Градови Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Питсбург Пенсилванија Мало Маица има град хоризонтот силуета во бело за забава патување сувенир или родниот град гордост подарок. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Питсбург Пенсилванија Хоризонтот На Годишно Ниво Градови Дете Краток Ракав Маица Унисекс Кралската Сина 2t. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. патување град сувенир гордост одмор роден град подарок мајчин силуета дете предучилишна детска облека облека hws.

Им се допаѓа и на купувачите..