• Ново
Вистинска едноставна клеточна сенка безжична зрачење во снег
zoom_in

Вистинска едноставна клеточна сенка безжична зрачење во снег

DEN 910.72

Износ
check Во продавницата.

Вистинските едноставни мобилни нијанси безжични мобилни телефони обезбедуваат изолација на вашиот прозорец, додека нежно филтрирање во природна светлина слепа големина е 0,5 "потесно од наведената ширина за да се овозможи прицврстување на шината за чистење, треба да се преклопи на отворот на прозорецот најмалку .5 " на секоја страна за надворешно планирање специјализирано Изградбата на саќе помага да се одржи собна температура што може да помогне да се заштедат пари за ладење и загревање на трошоците што работи со уникатна сенка без видливи жици кои обезбедуваат подобрена безбедност за домови со деца и миленичиња нијанси се направени и со трајна ткаенина што формира јасни, чисти плитки и чува Вашиот прозорец изгледа модерно и елегантно исчистете ги вашите нијанси со помош на пердувски писател или вакуум за да ги натерате да изгледаат ново-годишни производи на производителот, реализирана вистинска едноставна мобилна безжични мобилни телефони 29,5-инчи X 64-инчен сенка во снег.

Им се допаѓа и на купувачите..