• Ново
Bali Essentials Blackout Cellular Shade, кабел, достапна во повеќе бои и големини
zoom_in

Bali Essentials Blackout Cellular Shade, кабел, достапна во повеќе бои и големини

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Совршен за медиумски простории, расадници, домашни театри и спални соби, Бали најважните затемнувања на мобилните нијанси целосно ја блокираат светлината. Одликувајќи се со дизајн на саќе, овие нијанси исто така обезбедуваат дополнителна изолација и енергетска ефикасност. Подигнете ги и спуштете ги лесно со кабел. Bali Essentials Blackout Cellular Shade, кабел, какао : затемнување. 3/8 "Дизајн на саќе со единечна ќелија. Неутрален на улица.

Им се допаѓа и на купувачите..